NAUDINGOS NUORODOS

Idėja Lietuvai!

2017-11-24

Suvienijusi ir daugiau nei 1000 idėjų mūsų šaliai surinkusi iniciatyva Idėja Lietuvai pradeda antrąjį etapą, kurio metu bus išrinktos 3 idėjos, vesiančios Lietuvą į priekį dar 100 metų! Lietuva jau buvo susitelkusi tam, kad būtų surinkta kuo daugiau unikalių, naujų ir ilgai brandintų idėjų, o dabar atėjo laikas susitelkti tam, kad visi įsitrauktume į diskusijas, kurios idėjos tinkamiausios Lietuvai ir mums visiems. 


Būtent tam Idėja Lietuvai lapkričio 27 d. 19 val. atkeliauja į Klaipėdą, kur Klaipėdos kultūros fabrikas (Bangų g. 5A) diskutuosime apie tai, ar įmanoma Lietuvos pajūrį paversti ranka pasiekiamu. 

„Vilnius– Kaunas – Klaipėda per 1 valandą“,  „Sujunkime Lietuvą vandens keliu!“, „Dviračių takas Vilnius – Kaunas – Klaipėda“, „Klaipėdos valstybinis jūrų uostas – prioritetinis Valstybės objektas“ – tai tik dalis idėjų, kurios yra reikšmingos susisiekimui, turizmui ir uostamiesčiui!
Diskusijoje „Ranka pasiekiamas Lietuvos pajūris: misija įmanoma“ vieningą idėją Lietuvai surasti bandys, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, lenktynininkas Benediktas Vanagas, lenktynininkas Benediktas Vanagas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus, Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius Mantas Bartuška bei konsultacijų įmonės „Civitta” asocijuotas partneris Egidijus Skrodenis

Reikšmingiausi pokyčiai prasideda nuo idėjos! Atėjo laikas šias idėjas išrinkti!

REGISTRACIJA Į DISKUSIJĄ - info@idejalietuvai.lt

 

 

DISKUSIJOS PARTNERIS: KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖ

Komentuoti

Vartotojo vardas:
El. paštas:
Komentaras:
Kol kas nėra jokių komentarų
Prenumeratos

Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

 

 

 

  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
  • banner

Biudžetinė įstaiga,  Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre, Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda
Tel. (+370 46) 396 066,  El. p. info@klaipeda.lt
Pasitikėjimo telefonas (+370 46) 217 888 , Faks. (+370 46) 410047

© Visos teisės saugomos Klaipėdos  miesto savivaldybės.
 Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.